عنوان تور مدت شروع قیمت از
تور دبی ویژه خرداد ماه 98 3 شب 2,240,000 تومان
تور دبی 4 خرداد 98 3 شب 2,240,000 تومان
تور دبی 7 و 8 خرداد 98 3 شب 2,240,000 تومان
تور دبی 12 خرداد 98 ویژه تعطیلات 3 شب 2,290,000 تومان
تور دبی ویژه 13 خرداد ماه 98 3 شب 3,500,000 تومان
تور 4روزه دبی 11 و12 خرداد 3 شب 2,350,000 تومان
تور دبی 3 شب بهار 98 3 شب 2,250,000 تومان
تور دبی 5 خرداد 98 3 شب 2,240,000 تومان
نرخ ویژه ی تور دبی 18 تا 26 خرداد 3 شب 2,610,000 تومان
تور دبی 15 خرداد 98 3 شب 2,640,000 تومان
نرخ ویژه ی تور دبی 11 خرداد 98 3 شب 2,240,000 تومان
نرخ ویژه ی تور دبی 8 خرداد 98 3 شب 2,340,000 تومان

 

دیدنیهای سفر دبی

 

دبی شهری است که باید ببینید تا باورش کنید. معماری های رکورد دار دردرازای مناطق سنتی قد علم کرده اند، در عین حال جزیره هایی  که ساخته دست انسان هستند درست بیرون خط ساحلی قرار دارند. اینجا بهترین مکان برای دیدار از مناطق دینی است در حالی که در شهر هستید.

قبل از سفر با تور دبی از این مناطق دیدنی مطلع شوید

برج خلیفه

به سختی می شود دیدار از این برج 828 متری را از دست داد. بلندترین برج دنیا که طبیعتا آسمان خراش دبی هم به حساب می آید، اما شکوه این ساختمان بیشتر از فاصله ای نزدیک ونیز درون آن مشخص است. در هوای صاف روز منظره طبقه 24 واقعا باور نکردنی است و برای کسانی که منتظرند وعده ای در میان ابرها داشته باشند فضای طبقه 122 برایشان بهترین مکان است.

بهشت خریداران 

درست در کنار " برج خلیفه" بازار بزرگ دبی یا " دبی مال" قرارگرفته. برای چنین جای وسیعی فقط  بازار خریدی بزرگ کافی نیست، حتی یک روز کامل برای دیدن همه جای آن کافی نیست. همراه با بیشتر از 120 فروشگاه و 150 رستوران، این محل مثل پارکی در فضای بسته است، با پیست یخ بازی، آبشاری بزرگ در فضای بسته، چشمه ای طراحی شده در فضای باز و اکواریوم عظیم دبی و باغ وحش زیر آب.

چشمه دبی

نمایشی الهام بخش از شگفتی

چشمه دبی در پایه"برج خلیفه"و درست بیرون درهای " دبی مال" معروف قرارگرفته و بزرگترین سیستم چشمه طراحی شده در دنیاست. این آب رقصنده پر طرفدار جویبارهایی با جریان آب جهنده حدود 150 متر در هوا را به نمایش میگذارد. هر جت آب رنگی و روشن هماهنگ با نت های موسیقی متنوع همه جای دنیا نمایشی به وجود میاورد که یکی از محبوبترین ها در دبی است. دو نمایش در بعد از ظهر (  1:30و1 بعد از ظهر) به اجرا درمیاید به جز جمعه ها که در ساعت ( 1:30 و 2:00 ).بعد از ظهر است، و نمایش شبانه غروب شروع میشود و هر 30 دقیقه تکرار میشود تا آخرین آهنگ در ساعت 11:00

"نخل جمیرا"

جزیره نخل مانند

فقط در دبی است که جزیره ای ساخت دست انسان به شکل درخت نخل می بینید. این جزیره یکی ازبزرگترین جزیره های مصنوعی است در جهان است و نشانی از پیروزی نبوغ انسانی است. بومی ها و توریستها هردو از صف پهناور هتلهای با کیفیت بالای اینجا لذت می برند که شامل "والدورف آستوریا"، " فیرمونت"، " وان اند اونلی"، " جمیرا زبیل سرای" و مهم تر از همه، "هتل آتلانتیس پالم". ار اینجا مونوریلی به سمت پایین کابل میرود که به قسمت اصلی تراموا  وصل می شود، آسانتر از این نمی شود به این محل رسید.

نهر دبی

مسیر تجاری قدیمی

دبی برای زرق و برق آسمان خراش هایش معروف است، اما قلب واقعی شهر " نهر" بوده و هست. مصب آب شور محل اصلی است که قبیله " بنی یاس" مستقر شدند و آب آن برای آنچه " روش اصلی اقتصادی دبی" نام برده میشد مثل صید مروارید و ماهیگیری ،حیاتی بوده است. امروزه این منطقه لبریز از تاریخ امارات است و محل موزه دبی و همچنین کوچه پس کوچه های پیچ در پیچ با مغازه های طلا، ادویه و منسوجات عربی است.   در "نهر" راهی که به آنطرف آب  به منطقه سنتی " ابرا" میرود، بسیار دیدنی است، و با بلیطی ارزان بهترین جاذبه توریستی شهر است. در سفر با تور دبی از این محل دیدن کنید

تفرجگاه ساحلی دبی

دراین تفرجگاه ساحلی که بزرگترین ساحل ساخت دست بشر است به آینده چشم بدوزید. اعجاب در ساخت بلندترین آپارتمانهای جهان را وقتی در ساحل دبی قدم میزنید و یا وقتی در قایق تفریحی بادبانها را برافراشته اید، میبینید

صحرا

منطقه ای اعجاب انگیز

با کمتر از 20 دقیقه رانندگی از مرکزشهر دبی و خیابانهای مدرن میتوانید اعجاب صحرای عربی را تجربه کنید که جاذبه اصلی توریستی دبی است. یک سواری سافاری صحرایی به فرم دبی را همراه با رانندگی خارج از جاده بگیرید، سواری با چهارچرخ و شن سواری به همراه باربکیو سنتی، حنابندان و سواری با شتررا تجربه کنید. و یا فقط خودتان رانندگی کنید و عجایب صحرا را با ماجراجوییهای شخصی تجربه کنید.

"ال فهیدی"

  بخش قدیمی

محله تاریخی " ال فهیدی" در " دبی بورگ یکی از قدیمی ترین محلات شهر است. این منطقه با پیاده رویی خوش منظره، چشم اندازی از دوره دیرین با برج های بادی سنتی و پیچ و خم کوچه پس کوچه های بادگیر را ارائه میدهد. در اینجا میتوانید " مرکز شخ محمد برای دانستنیهای فرهنگی" را ببینید، جایی که مهمانان در کلاسهای عربی شرکت می کنند، تورهای قدیمی و مسجدهای همراه با راهنمای گردشی باعث می شود فرهنگ محلی بیشتر ارج گذاشته شود.

موزه اتحاد

تاریخی معاصر

تاریخ معاصر امارات متحده عربی را در" موزه اتحاد"  که فرهنگ نوین را ارائه میدهد بجویید. این موزه جدید باشکوه در " جمیرا 1 " واقع شده و ویژگیهای فراوانی از چادر های صحرایی غیر فعال را نمودار می سازد که بازدیدکنندگان بتوانند تاریخ آن منطقه را پیگیری کنند، البته با تاکید خاص بر دوره مهمی که استقلال کشور تثبیت شد یعنی بین سالهای 1968و  1974و آنهم از طریق عکس و فیلم و غیره. بعلاوه مهمانان در مورد میراث غنی امارات متحده بیاموزند،  قبل ازاینکه  پدران موسس کشور قرارداد اتحاد هفت امارت را امضا کنند و همچنین پیشرفت اقتصادی متعاقب آن را دنبال کنند.

" مدینت جمیرا"

برای اینکه الحاق سنت و تجمل را تجربه کنید  در سفر با تور دبی به " مدینت جمیرا" بروید. که به صورت تحت اللفظی " شهر جمیرا" ترجمه شده. این مجموعه با  ارکی باستانی جان گرفته. دارای هتلهای مجلل، حصارهای شخصی به شکل سنتی، حمام آب گرم " تالیسا" در رتبه جهانی،" مدینت سووک"، " مدینت تئاتر" و بیشتر از چهل رستوران و استراحتگاه.

اپرای دبی

اپرای دبی در "منطقه اپرا" ی جدید در قلب دبی برنامه ای  جذاب ارائه میدهد که شبیه به برنامه "غرب لندن"  یا "منهتن برادوی" است، با چشم اندازی از" چشمه دبی" و نزدیک به " برج خلیفه" ، این ساختمان از شکل کشتیهای " عربین داو" الهام گرفته شده و به طور حتم نظرتان را جلب میکند. درحالی که پشت ساختمان به سمت بالا خمیده شده مثل یک سالن و به عنوان سرسرای تئاتر، صف تاکسی و پارکینگ استفاده میشود. صحنه طوری طراحی شده که به راحتی به سه نوع سکوی نمایش تغییر فرم میدهد، تئاتر، سالن عمومی و سالن کنسرت.

پیاده روی شهر

خرید در هوای آزاد

با گستردگی بیشتر از 13000 متر مربع این منطقه یادآور بخش پیاده رو اروپایی است که گردشی لذت بخش بدون وسیله نقلیه را ارائه میدهد. در امتداد خیابانهای سه خطه با مغازه هاو رستوران ها قدمی بزنید. به بالا چشم بیندازید و آسمان خراش هایی مثل " برج خلیفه" را در مرکز شهر دبی ببینید. همچنین در اینجا چشمه ها، فضای بازی بچه ها، و نشیمنگاه های فراوانی در هوای ازاد هستند.

منبع:

https://www.visitdubai.com/en/articles/dubai-must-see-attractions

آشنایی بیشتر با دبی

دبی شهر ی است ، سراسر آسمان خراش های متفاوت ، یکی از تاپ ترین مقصد ها در دنیا شهر دبی می باشد .
برج خلیفه  در سال 2010 افتتاح شد است ، این برج ارتفاع 829 متر را دارا می باشد .
دبی یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار ، در امارات متحده‌ ی عربی است .
برج العرب ، جزء چهارمین هتل بلند در دنیا است ، و تنها هتل هفت ستاره در دنیا می باشد ، و جزء یکی از بهترین معماری ها و مهندسی ها در دنیا است .
طراحی برج العرب ، طراحی بسیار خاص و باشکوه است ، این هتل ،  لوکس ترین و بهترین امکانات و خدمات را در بین تمام هتل های در دنیا در خود جای داده است  ، و خدمات را به بهترین حالت ممکن ، در اختیار مراجعه کننده ها در این هتل قرار می دهد  .
برج العرب برای مدتی نماد شهر دبی بوده است .
هدف اصلی مدیران و تیم حرفه ای برج العرب برای ساخت این برج این بوده است ، که  برترین خدمات را به افراد در کل دنیا و جهان در این برج ارائه دهند ، و همچنین نیز تلاش می کنند ، تا این برج به بهترین حالت ممکن خودش را در تمام دنیا مطرح کند  .
زبان مردم دبی عربی است ، به دلیل توریستی بودن این شهر ، و وجود گردشگران فراوان در این شهر ، بیشتر مردم به زبان انگیلیسی با هم صحبت می کنند ، و شما در سفر به دبی به هیچ عنوان دچار مشکل نخواهید شد .
خوبی سفر به دبی به این است که با این که هوای گرمی دارد ، اما با داشتن مراکز خرید و هتل هایی که به سیستم سرمایشی مجهز هستند این گرما به هیچ عنوان حس نمی شود .
دبی جدا از دیگر امارت‌ های امارات متحده عربی می‌باشد ، این شهر پیشرفته از لحاظ درآمد نفت ، تنها ۶٪ از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می ‌دهد .
شهر دُبی ، که در کشور امارات متحده عربی واقع شده است ، توانسته طی ۳۰ سال اخیر  از یک بندر ماهیگیری کوچک به لوکس ترین و فوق العاده ترین شهر در دنیا تبدیل شود .
بهترین زمان برای سفر به دبی با توجه به داشتن آب و هوایی گرم و شرجی در قسمت های ساحلی امارات متحده عربی ، زمانی است که هوا خنک باشد ، یعنی از ماه نوامبر تا آوریل .
شما با یک ساعت قدم زدن در خیابان های دبی متوجه این موضوع می شوید ، که در این شهر ماشین های لوکس و آنچنانی بسیاری در سطح شهر وجود دارد .
یکی از شلوغ ترین و پر بازدید ترین جاذبه های دبی تا کنون ، مرکز خرید بزرگ دبی مال می باشد .
دبی شهری با تفریحات و جاذبه های لوکس ، مراکز خرید متنوع ، برج های سربفلک کشیده ، خلیج زیبا ی فارس و درختان نخل بسیار بلند است . این امکانات از دبی شهری منحصر به فرد و خاص در دنیا ساخته است .

هتل های دبی


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبر نامه و شبکه اجتماعی سفر باتو از جدیدترین تورها با خبر شوید