جستجوی قیمت

داتستنی های سفر به آذربایجان

آذربایجان به سرزمین آتش معروف است و لقب مروارید قفقاز را دارد، سرزمینی که تمام شکوه رنگهای شرقی با پیشروی های غربی ترکیب شده است. آذربایجان کشوری با طبیعت منحصر به فرد، فرهنگ بی مانند، قرن ها تاریخ همراه با آذاب و رسوم و سنت هایش و غذاهای لذیذ است، جایی که تمام انتظارات متخصص های رده بالای غذایی را برآورده می کند و در نهایت، کشور قفقازی های مهمان نواز و صمیمی است.

دانستنی های سفر به مراکش

مراکش ترکیب پرهیاهویی از فرهنگ ها، مذاهب، سنت های باستانی و احساسات مدرن است. مراکش تصویر چای نعنا و تگین، مزارع تاریخی و مناره ها، شهرهای تو درتو و ادویه جات تند و عطرآگین را برایتان زنده می کند.

دانستنی های سفر به قشم

اگر زمانی احساس کردید که می خواهید از هیاهو دور شوید، قشم جای مناسبی برای آن است. اینجا به دور از محله های شلوغ پر از فروشگاه، احساس می کنید تمام جزیره متعلق به خودتان است. تعجبی ندارد اگر در هنگام دیدار از جاذبه های جزیره کسی به جز خودتان دور و برتان نباشد و یا وقتی در سواحل هستید تنها همراهانتان چند شتر باشند که برای استراحت در آنجا توقف کرده اند.

دانستنی های سفر به سنگاپور

سنگاپور کشوری جزیره ای و کوچک در جنوب شرقی آسیا است و در سال 1819 به عنوان مستعمره ی تجاری بریتانیا پدیدآمد، ولی از زمان استقلال به یکی از موفق ترین و پر تردد ترین بندرگاه های جهان تبدیل شد. جمعیت آن بالغ بر 5.5 میلیون نفر است و بعد از موناکو دومین مقام را در تراکم جمعیت دارد، ولی بیشتر از 50 درصد سرزمین پوشیده از گیاه است و 50 پارک بزرگ و 4 منطقه ی طبیعی دارد و شهر-باغی دلفریب است.

دانستنی های سفر به ایتالیا

سفر به ایتالیا همچنان یکی از تجارب نادر در زندگی است، مثل یک روز بهاری کامل و یا قدرت اولین عشق که هرگز چیزی باارزش تر از آن وجود ندارد. در ایتالیا تاریخ، هنر، مد، غذا و زندگی خوب به راحتی در هم آمیخته است. جزایر آفتابی بسیار و موج سواری الکتریکی، دریاچه های یخ زده و آتشفشان های سوزان، تاکستان های فعال و چشم اندازهای شهری که جایگاه بیشترین سایت های جهانی یونسکو در مقایسه با دیگر نقاط جهان است. کمتر جایی چنین تنوعی دیده می شود و کمتر دیدارکننده ای است که با آرزوی دیدار مجدد این کشور را ترک نکند.

دانستنی های سفر به اسپانیا

از جشن های پرسروصدا گرفته وغذاهای گرم و لذیذ تا موزه های در کلاس جهانی و گالری های هنری پیشرفته، همه و همه دلایلی است که اسپانیا را یکی از پر طرفدارترین مقاصد گردشگری ساخته. اسپانیا مانند تاپاس های مشهورش، خود ترکیب وسوسه انگیزی از شهرهای شلوغ، حومه های خوش منظره و جزایر آفتابی است که بازدیدکنندگان می توانند در سفرهای کوتاه و لذت بخش مکررو یا یک سفر طولانی از تمامی جذابیت هایش لذت ببرند.

دانستنی های سفر به اندونزی

جمهوری اندونزی بزرگترین مجمع الجزایر در جهان است که شامل 13666 جزیره گرمسیری بزرگ و کوچک است که سواحل شنی سفید در حاشیه قرار دارند.بسیاری از این جزیره ها هنوز خالی از سکنه هستند وحتی تعدادی بی نام هستند.

دانستنی های سفر به بلغارستان

کوه ها ی دیدنی و جذاب بلغارستان، سواحل طلایی و شهرهای پرجنب و جوش آن در طول چند سال گذشته باعث جذب چشمان مشتاق  گردشگران به این مناطق شده است و به این خاطر بسیاری چیزها در این تقاطع اروپایی- مدیترانه ای . اروپای شرقی تغییر کرده است.

دانستنی های سفر به ارمنستان

ارمنستان کشور کوچکی است، اما خصوصیات برجسته ای دارد. تاریخ قرن بیستم این کشور دچار مشکل شده و روابطش با کشور مجاور، ترکیه، هنوز مبهم ساخته ودیدار از این کشور نشان می دهد که امروزه گنجینه های باستانی آن مهم تر از گذشته نه چندان دور آن است.  

دانستنی های سفر به آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی با سواحل طلایی، کوه های ناهموار و پارک های ملی مملو از حیات وحش همان آفریقایی است که تصور می کنید. درحالی که خاطرات گذشته های سخت باقی مانده است، این جمهوری به خوبی راهش را به سوی بازگرداندن شکوه و عظمتش طی می کند، چنانکه هر ساله نزدیک به 10 میلیون نفر از پایتخت افریقا دیدار می کنند..

دانستنی های سفر به روسیه

روسیه در ابتدا نفس گیر و گیج کننده است. سرزمینی با جاودانگی قابل ستایش، که شکوه و جلال امپراتوری پرزرق و برق با سرزمین های قطبی سیبری همزیستی دارند و فرهنگ مدرن شهری در پس زمینه بناهای یادبود از زمان اتحاد جماهیر شوروی خودنمایی می کند.

دانستنیهای سفر به هند

هند مکانی زیبا و سرگرم کننده است، کشوری بی نهایت شگفت انگیز که اغلب در حال چالش و همیشه اعجاب انگیز است این کشور بین سواحل طلایی اقیانوس هند و صخره های پر از برف هیمالایا کشیده شده و پرده نقاشی باور نکردنی از عجاب طبیعی و ساخته دست انسان است. معابد شگفت انگیز، صومعه های عرفانی، شهرهای بی نظیر، پارک های ملی، قصر های مجلل، حکومت های زوال یافته، بازارهای مسحورکننده و برخی از آثار برجسته تاریخی جهان همه در هندوستان جمع شده اند و آن را به مکانی اعجاب انگیز تبدیل کرده اند.

دانستنی های سفر به شیراز

شیراز، پایتخت استان فارس، در جنوب غربی ایران واقع شده و از دوره هخامنشیان به جا مانده و در دوره سلسله ساسانیان به مرکز تجاری و پایگاه نظامی تبدیل شد، موقعیتی که برای 1300 سال حفظ کرد.

دانستنی های سفر به کیش

جزیره زیبای کیش، منطقه ای توریستی است که در شمال شرقی خلیج فارس و از توابع بخش کیش، شهرستان بندرلنگه در استان هرمزگان در جنوب ایران است و حدود 17 کیلومتری از کناره جنوبی سرزمین اصلی ایران قرار دارد. کیش بندری آزاد است.

دانستنی های سفر به چین

چین با هیچ جای دیگر در این سیاره قابل مقایسه نیست. این کشور حدودا یک پنجم نژاد بشر را در خود جای داده است و گاهی خیره کننده، گیج کننده، ناامیدکننده و ترسناک است. جذابیت های کلیدی آن برای دیدارکنندگان در تمام جهان مشهور است، در مورد دیوار عظیم، شهر ممنوعه و رزمندگان سفالی فکر کنید،

دانستنی های سفر به تایلند

از مهمترین جذابیت های تایلند هزاران شهر ویرانه آن است، صومعه های باستانی، راهب های بودایی، تپه های قبیله نشین رنگارنگ، بازارهای شناور، مهمانی های غوغایی، جنگل های بارانی انبوه، حیات وحش عجیب و غریب، جزایر گرمسیری، سواحل طلایی و غروب صخره های مرجانی شما را به خود جذب می کند.

دانستنی های سفر به مالزی

مالزی کشوری در مرکز جنوب شرقی آسیاست، در شمال با تایلند هم مرز است و سنگاپور در جنوب، در جنوب و غرب با اندونزی مرز مشترک دارد.

همه چیز در مورد سفر به گرجستان

به راحتی به این کشور دل میبندید. قبلا به عنوان محل آمد وشد نخبگان ممتاز اتحاد جماهیر شوروی در تعطیلات، مشهور بود. کشور امروزی که اغلب از آن غفلت می کنند، مقصد گردشگری ارزشمندی است.

همه چیز در مورد سفر به دبی

دبی در خلیج فارس ، در شمال شرقی امارات متحده عربی قرار دارد ودومین شهر بزرگ امارات است با مساحت شهری 3885 کیلومتر مربع و شهر تقریبا 35 کیلومتر مربع است. اما به همان ترتیب که از صحرایی ساخته شد، با جزایر دست ساز، اسکله، سه نخل، جهان، گیتی، سرزمین دبی، آن را به دو برابر این مساحت میرسد.

همه چیز در مورد سفر به ترکیه

ترکیه در مدیترانه، در منطقه آناتولی اوراسیای غربی است. به رغم اینکه به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از منطقه خاورمیانه بزرگ است و با توجه به وابستگی های اجتماعی و مذهبی، از نظر فرهنگی گاهی اروپایی به حساب می آید، آن هم به خاطر قسمت کوچکی از آن که در اروپای جنوب شرقی که توسط تنگه های « بسفر، دریای مرمره و داردانل» جدا شده . این سرزمین از شمال با دریای سیاه، دریای اژه در غرب و دریای مدیترانه در جنوب غربی مرتبط است، ترکیه از غرب با بلغارستان یونان، در شمال شرقی با ارمنستان، آذربایجان و گرجستان و در از چنوب شرقی با سوریه، عراق و ایران هم مرز است.