جستجوی قیمت

مناطق کمتر دیده شده در سنگاپور

در جزیره ای کوچک و پر جمعیت با ساختمان های فراوان و نمادهایی معروف، به سختی می توان باور کرد که برخی نقاط شهر هنوز کشف نشده باقی مانده باشد و یا به ندرت از آن بازدید شده باشد. خودتان را برای این اسرار سنگاور آماده کنید.

دانستنی های سفر به شانگهای

شانگهای (به اختصار Hu)، کلان شهری بین المللی معروف در جهان و در شرق چین است. شانگهای در مدخل رودخانه یانگ تسه قرار دارد و به عنوان مرکز مهم اقتصادی، مالی، تجارت بین المللی، علوم و تکنولوژی چین محسوب می شود. شانگ های مقصدی پرطرفدار برای دیدارکنندگانی است که می خواهند پیشرفت سحرآمیز چین را تجربه کنند.

مناطق کمتر دیده شده ترکیه

از سواحل زیبای شنی آنتالیا گرفته تا شلوغی های بازار استانبول و یادگارهای یونانی غبارگرفته Ephesus ، همه نشان دهنده ی این است که ترکیه یکی از پرطرفدارترین مکان ها برای گذراندن تعطیلات در جهان است. گرچه مسافران سالانه در جمعیت های چند صد هزار نفری به ترکیه می آیند، ولی هنوز خیلی ها به همان شهر ها و مناطق قدیمی میروند.

باغ های خلیج سنگاپور

باغ های خلیج که در کنار تفریحگاه آبی هستند چشم اندازی فوق العاده از آب نما را ارائه می دهند. این مکان پر از گل و گیاه که جوایز زیادی را به خود اختصاص داده در مساحت 101 هکتار از زمین اصلاح شده گسترش یافته است و از دو ناحیه اصلی تشکیل شده- باغ های جنوبی خلیج و باغ های شرقی خلیج.

تئاتر بلشویی مسکو

در فاصله کوتاهی از میدان سرخ و کلیسای جامع سنت باسیل، ساختمانی پر ابهت وجود دارد – نمای بزرگ جلوی ساختمان با ستون های باشکوه نئوکلاسیک پشتیبانی می شود و چهار اسب در حال تازیدن از میان پایه های کنده کاری شده قراردارند.

جاذبه های خیابان Rustavelli در تفلیس گرجستان

این خیابان به نام یک شاعر گرجی قرون وسطایی به اسم Shota Roustavelli است، خیابان Rustavelli ضربان زندگی شهر است و بینش متقابلی از گرجستان قدیم و جدید ارائه می دهد. ای خیابان قبلا به نام Golovin شناخته می شد و خیابان اصلی شهرتفلیس است. این خیابان یکی از محل های تفریحی در گرجستان است که مسافران به تفلیس باید از آن دیدن کنند.

راهنمای سفر به ایروان

پیش فرض هایتان را در مورد سفر به ایروان در خانه بگذارید، زیرا ایروان تقریبا تمام آنها را بی اثر می کند. اینجا شهری پر از تضاد است، بالاترین حد آن این است که مرسدس سدان در جاده ها در کنار لادای کهنه ای که دیگر جایش در موزه است حرکت می کند. چای خانه های قدیمی در نزدیکی شراب خانه های شیک به سبک اروپایی قرار دارند و مدهای خیابانی از نوپرستی گرفته تا سرهای دستمال پیچیده شده قدیمی و بی نهایت تنوع در بین آنها دیده می شوند. زندگی در اینجا لزوما ساده نیست ( هزینه ها بالاست، وسایل حمل و نقل شلوغ است و آلودگی هوا مشکلی همیشگی است)، اما مطمئنا سرگرم کننده است

راهنمای سفر به سفر به بانکوک

بانکوک همه آن چیزی است که از پایتخت تایلند انتظار دارید، پر سرو صدا، شلوغ، رنگارنگ، هیجان انگیز، آتشین و شاد کننده. مکان های باستانی بسیاری برای بازدید وجود دارد و نیز مراکز خرید مدرن که کالاهایی از ارزان قیمت گرفته تا بالاترین قیمت ها را داراست. نیروی زندگی در بانکوک انقدر زیاد است که می تواند شما را تحت تاثیر قرار دهد، اما اینجا شهری فریبنده است که تنش آسیای جنوب شرقی را بین جهان های پیشرفته و در حال رشد نشان می دهد.

راهنمای سفر به کوالالامپور- مالزی

کوالالامپور، پایتخت مالزی است که دارای آسمان خراش های درخشان، معماری استعماری، محله های جذاب و بسیاری جذابیت های طبیعی دیگر است. کوالالامپور به مناطق متعددی تقسیم شده است، مرکز اصلی آن "مثلث طلایی" نامیده می شود که شامل Bukit Bintang, KLCC, China Town ، می باشد. KL نشانه های متعدد شناخته شده ای دارد، شامل برج های دوقلو Petronas ، که بلندترین برج های دوقلو جهان بودند، بازار کهنه فروش های خیابان Petaling و غارهای Batu که بیشتر از 400 میلیون سال عمر دارند.

راهنمای سفر به کوش آداسی-ترکیه

Kusadasi، که به معنای 'جزیره پرنده' است، در خلیج فوق العاده ای در منطقه اژه ای ترکیه قرار دارد و به دلیل آب های درخشان فیروزه ای ، سواحل شنی پهناور، آفتاب روشن و تفرجگاه ساحلی بزرگ با ظرفیت 600 قایق شناخته شده است. شهر باستانی باشکوه Ephesus ، با صدهاهزار دیدارکننده که هرساله از آن دیدار می کنند در این حوالی قراردارد.

راهنمای سفر به آنتالیا- ترکیه

آنتالیا در وحله اول به عنوان دروازه ی Reviera ترکیه در نظرگرفته می شود ولی امروزه به عنوان مقصدی جداگانه است. آنتالیا درست در خلیج آنتالیا واقع شده و بزرگترین شهر در غرب ساحل مدیترانه ای ترکیه است که هم زیبایی کلاسیک دارد و هم به سبک مدرن ساخته شده. شهر قدیمی Kaleici در هسته آن به خوبی حفظ شده و فضایی راحت در خانه های عثمانی خط ساحلی که به زیبایی بازسازی شده ارائه می دهد. شهر قدیمی در اطراف یک خلیج باشکوه دوران روم، چشم اندازی از صخره کوه کبود ارائه می دهد. درست در بیرون شهر مرکزی دو ساحل و یکی از بهترین موزه های ترکیه وجود دارد.

راهنمای سفر به تفلیس-گرجستان

تفلیس شهر تضادهاست، نقطه ی تلاقی تمدن های شرق و غرب برای قرن ها که تا امروز باقی مانده است. تفلیس در امتداد رودخانه ی Kura ساخته شده و اطراف آن را تپه ها احاطه کرده است. شهر تفلیس ابتدا قبل از قرن چهارم بنا شده بود، اما دارای آسمان خراشی با معماری قرن 21 است. تفلیس شهری بین المللی، چندفرهنگی و پیچیده است، اما هنوز اساسا و آشکارا گرجستان است و تمرکزش را به سنت محلی و فرهنگ حفظ کرده است. در این شهر حس یک شهر کوچک و دنج را مییابید و در عین حال مثل یک شهر جذاب و پرماجراست.

سفرهای یک روزه در اطراف استانبول

استانبول، یک شهر جذاب در دو قاره است که توسط تنگۀ بسفر تقسیم شده است. این یکی از بزرگترین شهرهای جهان است که در آن شما می توانید ترکیب یک شهر مدرن غربی را با یک شهر شرقی سنتی ببینید، این شهر مخلوطی از بسیاری از تمدن ها و افراد مختلف است. استانبول توسط اتحادیه اروپا به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا در سال 2010 اعلام شد.

دانستنی های سفر به سری لانکا

در جنوب هند با آسیای بودایی روبرو می شویم، سری لانکا سرزمینی از ویرانه ها و آثار عتیقه، سواحلی با حاشیه ای از نخل و تپه های دریایی رنگارنگ، جنگل های بارانی معطر و افسانه های محلی است. با کنار زدن خاطره های جنگ جهانی و دولت جدیدی که ترمیم زخم های به جا مانده از گذشته را به عهده دارد، مردم این جزیره ی آفتابی به سوی بازپس گیری موقعیتشان به عنوان مرکز تعطیلاتی اقیانوس هند حرکت می کنند.

دانستنی های سفر به لبنان

لبنان تمام نشانه های مقصدی کلاسیک برای مسافران را دارد، با حاشیه ای از سواحل طلایی، تعداد زیادی سایت های میراث جهانی وبه عنوان اولین شهر برگزارکننده بزم ها در خاورمیانه. اما افسوس که واقعیت دیگر به این زیبایی نیست و این کشور هنوز خسارت های بی رحمانه ی جنگ جهانی (1975 تا 1990 ) را به طور کامل جبران نکرده، درگیری های کشور مجاور سوریه، از خلال مرزها عبور می کند و دره ی بقاع به عنوان سنگری برای گروه حزب الله به جای مانده. همین ها کافی است تا توریست های محافظه کار را از سفر به لبنان منصرف کند.

دانستنی های سفر به تونس

تونس هر چیزی را که در آفریقای شمالی جلب کننده است در خود جای داده است، از میدان دید وسیع ساحل بر فراز خانه های آشفته ی حبه قندی گرفته، تا ویرانه های باستانی عظیم و تل های شنی پهناور و غلتان Sahara. در تونس خودتان را در پیچ و خم کوچه های باریک شهر رها کنید و مسجد های مغربی Kairouan ، را سیاحت کنید و روی دشت های نمک Chott El Jerid بایستید. در بازارهای خیابانی گشت و گذار کنید، وانمود کنید یک گلادیاتور رومی در آمفی تئاتر شگفت انگیز El Jem هستید ویا برای سفر به بیابان برشتر سوار شوید.

دانستنی های سفر به برزیل

از جنگل های آمازن گرفته تا سواحل شلوغ Copacabana ، برزیل آمیزه ای مست کننده از عظمت، زشتی و زیبایی است که همیشه یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری بوده است. همچنین یکی از برگترین کشورهای این سیاره است، خط ساحلی پهناورش با شن های نرم و مدخل های جزیره، حاشیه دار شده. مدخل رودخانه آمازن پر از انبوه بی نظیر گیاهان و حیوانات بومی است و تالاب Panatal ، بزرگترین تالاب زمین، حافظ تنوع گیج کننده ای از حیات وحش است.

دانستنی های سفر به قبرس

قبرس، محل تولد افسانه ای آفرودیت، هر سانت آن با سواحل شنی مدیترانه ای، صومعه های باستانی، ویرانه های کلاسیک، کوه های معطر به آویشن، خانه های با سقف سفالی و البته گردشگاه هایی با مهمانی های اجباری است.

دانستنی های سفر به صربستان

صربستان یکی از مقاصد جالب توجه اروپای شرقی بوده است، هرچند که در طی سقوط فاجعه بار یوگسلاوی در دهه ی 1990 ، به اعتبارش ضربه خورد. توجه عمده مربوط به بلگراد می شود که علی رغم بمباران NATO در زمان رژیم Milosevic ، به عنوان شهری پویا، مرزی و دارای زمینه برای سرگرمی های فراوان ظهور کرده است.

دانستنی های سفر به یونان

یونان با ترکیب عطرآگینی از شب های درخشان، غذاهای دریایی تازه، شور و شوق گرم مدیترانه ای و داستان های اسطوره ای، مقصد توریستی شگفت انگیز و دلربا است. این کشور مدت هاست که پذیرای مسافرانی است که عازم کناره هایش برای استراحت در سواحل، کشف آثار عتیقه و لذت بردن از مهمان نوازی افسانه ای یونانی ها هستند.